پرینت

آموزش نصب ورژن 9

راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

مواردي که قبل از نصب آنتی ویروس باید رعايت کنيد :

1 -     تمام پنجره های باز بر روی سيستم خود را ببنديد. مانند : Telegram ، yahoo Messenger ، Internet Explorer و ...

2 -     هرگونه آنتی ويروس و نرم افزار مشابه را از روی سيستم خود راپاک کنید.

3 -     سیستم خود را به اینترنت متصل کنید

4 -     تاريخ سیستم خود را چک کنید ، در صورت لزوم تاریخ (ميلادی) و ساعت سيستم خود را تنظيم نمائيد.

 

قبل از نصب نرم افزار موارد زیر را رعایت نمائید : 

     1 -     برای نصب آنتی ویروس ابتدا CD نصب اتوران را در درایو CD Rom یا DVD ROM قرار دهید و بر روی کلید Install کلیک نمائید .

     2 -     دراین مرحله منتظر بمانید تا آنتی ویروس آماده نصب گردد.

نحوه نصب آنتي ويروس:

1 -     بر روی گزينه Next کليک نمائيد.

2 -     دراین مرحله از نصب گزینه " I accept the terms in the License Agreement" را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

3 -     دراین مرحله از نصب گزینه " Enable ESET LiveGrid (recommended) "را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

4 -     دراین مرحله از نصب گزینه " Enable detection of potentially unwanted application" را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

5 -     کمي منتظر باشيد تا نصب آنتي ويروس کامل گردد .

6 -     بر روی گزینه Finish کلیک نمائید.

7 -     شما  در اتصال به شبکه جدید دو حالت حفاظتی   پیش رو دارید و  بسته به نیاز حفاظتی خود می توانید یکی از دو حالت را انتخاب نمائید :

      

شبکه های عمومی (Public network) : اشتراک گذاری منابع  ، فایل ها و پوشه بر روی سیستم شما  با کاربران دیگر در شبکه غیرقابل مشاهده  و   غیر فعال شده است . ما این روش تنظیمات  را به هنگام استفاده شما از شبکه های بی سیم  توصیه می کنیم.

شبکه  خانه و یا دفتر (Home or office network) :در این روش تنظیمات  ،  منابع کامپیوتر شامل فایل های به اشتراک گذاشته شده  و سایر دستگاههای مثل پرینتر و اسکنر و ...  که به  اشتراک  گذاشته شده اند برای سایر کاربران شبکه قابل مشاهده و در دسترس خواهند بود.
ما توصیه می کنیم از این روش  تنظیمات در هنگام دسترسی به یک شبکه امن محلی مثل شرکت خود یا مدرسه یا فروشگاه که به سایر کاربران و کامپیوتر ها اعتماد دارید استفاده نمائید ، اگر شما در شبکه محلی فقط مصرف کننده منابع اشتراکی میباشید و از سیستم خود فایل یا منابعی را به اشتراک نمی گذارید ، توصیه میشود از این روش استفاده ننمائید .