پرینت

آموزش ريجستر و فعال کردن لايسنس

راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

 1- برای دریافت لایسنس ابتدا CD نصب اتوران را در درایو CD Rom یا DVD ROM قرار دهید و کلید Product Activation را کلیک نمائید .

 

 

 2- در این مرحله سریال فعال سازی را که در اختیار دارید مطابق شکل زیر وارد نمائید ، دقت فرمائید سریال از 16 رقم عدد که با علامت - (خط تیره وسط) از هم جدا شده تشکیل شده است بنابراین طبق مثال زیر سریال را وارد نمائید و کلید Submit را کلیک کنید .
مثال : 7946-4069-3606-1021

 

اطلاعات مالک لايسنس :

 3- دراین مرحله اطلاعات درخواست شده که شامل نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، و شماره موبایل میباشد را بدقت و صحیح وارد نمائید (پر کردن کلیه فیلد های این فرم اجباری میباشد) سپس کلید Register را کلیک نمائید و چند ثانیه منتظر بمانید تا در مرحله بعدی لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد . - باید توجه داشته باشید که در این مرحله اطلاعات مالک اصلی لایسنس ریجستر می شود ، لذا در ارسال اطلاعات مالک لایسنس دقت لازم را به عمل آورید. - لطفا" در فیلد ایمیل و موبایل ، اطلاعات واقعی خود را وارد نمائید تا یک نسخه از لایسنس برای شما ایمیل و sms شود.

 

4 - در این مرحله (يعني آخرین مرحله ) :

لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار میگیرد . لطفا" قبل از بستن پنجره فرم ثبت نام ، اطلاعات لایسنس را در جای دیگری ثبت کنید . - توصیه میشود لایسنس را کپی کرده و در یک فایل متنی در کامپیوتر خود ذخیره نمائید ، همچنین جهت دقت در ورود username و password برای ریجستر کردن آنتی ویروس تاکیدا" توصیه میشود از طریق Copy کردن username و password و Paste کردن در فیلدهای مربوط ، فعال سازی آنتی ویروس را به پایان برسانید. - آنتی ویروس به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشد در وارد کردن username و password دقت لازم را به عمل آورید . - از username و password و پسورد خود مراقبت نمائید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید ، زیرا لایسنس صادر شده فقط برای استفاده در یک کامپیوتر مجاز میباشد ، در غیر اینصورت لایسنس ابطال خواهد گردید.