پرینت

آموزش ريجستر و فعال کردن لايسنس ورژن 9 (2016)

راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

 1- برای دریافت لایسنس ابتدا CD نصب اتوران را در درایو CD Rom یا DVD ROM قرار دهید و کلید Product Activation را کلیک نمائید .

 

 

 2- در این مرحله سریال فعال سازی را که در اختیار دارید مطابق شکل زیر وارد نمائید ، دقت فرمائید سریال از 20 کارکتر  تشکیل شده است بنابراین طبق مثال زیر سریال را وارد نمائید و کلید Submit را کلیک کنید(علامت جدا کننده - بصورت اتوماتیک بعد از هر 4 کارکتر اضافه خواهد شد) .
مثال : RNA1-K88W-GZ3B-HQL0-92OZ

 

اطلاعات مالک لايسنس :

 3- دراین مرحله اطلاعات درخواست شده که شامل نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، و شماره موبایل میباشد را بدقت و صحیح وارد نمائید (پر کردن کلیه فیلد های این فرم اجباری میباشد) سپس کلید Register را کلیک نمائید و چند ثانیه منتظر بمانید تا در مرحله بعدی لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد . - باید توجه داشته باشید که در این مرحله اطلاعات مالک اصلی لایسنس ریجستر می شود ، لذا در ارسال اطلاعات مالک لایسنس دقت لازم را به عمل آورید. - لطفا" در فیلد ایمیل و موبایل ، اطلاعات واقعی خود را وارد نمائید تا یک نسخه از لایسنس برای شما ایمیل و sms شود.

 

4 - در این مرحله (يعني آخرین مرحله ) :

لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار میگیرد . لطفا" قبل از بستن پنجره فرم ثبت نام ، اطلاعات لایسنس را در جای دیگری ثبت کنید . - توصیه میشود لایسنس را کپی کرده و در یک فایل متنی در کامپیوتر خود ذخیره نمائید ، همچنین جهت دقت در ورود  Activation Key  برای ریجستر کردن آنتی ویروس تاکیدا" توصیه میشود از طریق Copy کردن  Activation Key  و Paste  کردن در فیلدهای مربوط ، فعال سازی آنتی ویروس را به پایان برسانید. - آنتی ویروس به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشد در وارد کردن  Activation Key  دقت لازم را به عمل آورید .  برای اتمام فعال سازی آنتی ویروس کامپیوتر ، سریال دریافتی را  کپی کرده و  در صفحه فعال سازی  که درپایان آخرین  مرحله  نصب ظاهر گشته بود وارد نمائید و کلید Activate را کلیک کنید .
 
 از اطلاعات لایسنس خود مراقبت نمائید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید ، لایسنس صادر شده فقط برای استفاده در 2 کامپیوتر و یک موبایل مجاز میباشد ، در صورت تخلف لایسنس ابطال خواهد شد و آنتی ویروس فاقد اعتبار خواهد گردید.

 

 

5-  برنامه اصلی آنتی ویروس را با  دوبار  کلیک بر روی آیکون آنتی ویروس  در بخش  Windows notification  (در گوشه پائین سمت راست دسکتاپ ویندوز)   و یا از مسیر Start → All Programs → ESET → ESET Smart Security
باز کنید .

6 - در صورتی که آیکون  آنتی ویروس  در نوار وظیفه (Taskbar) بصورت  مخفی قرار گرفته باشد  ، برای باز کردن پنجره اصلی برنامه آنتی ویروس ، طبق تصویر زیر بر روی  دکمه   آیکون  مخفی شونده در نوار وظیفه (Taskbar )  کلیک کنید و سپس  برنامه ESET را با دابل کلیک اجرا کنید .

7- در ویندوز 8  می توانید با   باز کردن جستجوگر ویندوز به وسیله  فشار دادن کلید میانبر از کیبرد   Windows key   + Q  اقدام به جستجوی برنامه اصلی آنتی ویروس  ESET به روش زیر بکنید .


در پنجره  Search  باز شده  در فیلد جستجو کلمه  ESET  را تایپ کنید و بر روی آیکون ESET SMART SECURITY   کلیک کنید.

 

 

 

8-  بعد از باز شدن  برنامه در پنجره اصلی آنتی ویروس  در منو سمت چپ بر روی گزینه(2)   Help and support  کلیک  کرده و سپس  در پنجره جدید در گوشه سمت راست پائین  Change License  را کلیک کنید .

 9- در این مرحله لایسنس فعال سازی (Activation Key ) مربوط به آنتی ویروس را که در مرحله 4 دریافت نموده بودید را  از طریق تایپ کردن و یا کپی و پست (copy/paste)  در فیلد لایسنس گزینه (3) وارد نمائید و بر روی کلید Activate  کلیک کنید .

10- در مرحله اخر بر روی گزینه Done کلیک کنید تا مرحله فعال سازی به پایان برسد و به صفحه اصلی آنتی ویروس برگردید.