پرینت

آموزش نصب آنتی ویروس نود 32 ویژه مدارس

راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

2-هرگونه آنتی ويروس و نرم افزار مشابه را از روی سيستم خود راپاک کنید.
3- سیستم خود را به اینترنت متصل کنید.
4-تاريخ سیستم خود را چک کنید ، در صورت لزوم تاریخ (ميلادی) و ساعت سيستم خود را تنظيم نمائيد. قبل از نصب نرم افزار موارد زیر را رعایت نمائید :
5- برای نصب آنتی ویروس ابتدا CD نصب اتوران را در درایو CD Rom یا DVD ROM قرار دهید و بر روی کلید Install کلیک نمائید .
6- دراین مرحله منتظر بمانید تا آنتی ویروس آماده نصب گردد.

 

 
 


نحوه نصب آنتي ويروس:

 

1- بر روی گزينه Next کليک نمائيد.

 

 

2- دراین مرحله از نصب گزینه " I accept the terms in the License Agreement" را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

 

3- دراین مرحله از نصب گزینه " I want to be part of ESET Live Grid (recommended) " را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

 

 

4- دراین مرحله از نصب گزینه " Enable detection of potentially unwanted application" را انتخاب نموده و کلید Next را کلیک نمائید .

 

 

5- کمي منتظر باشيد تا نصب آنتي ويروس کامل گردد .

 

 

6- بر روی گزینه Finish کلیک نمائید.

 
 
7- شما  در اتصال به شبکه جدید دو حالت حفاظتی   پیش رو دارید و  بسته به نیاز حقاظتی خود می توانید یکی از دو حالت را انتخاب نمائید :
 
شبکه های عمومی (Public network) :  در این روش اشتراک گذاری منابع  ، فایل ها و پوشه بر روی سیستم شما  با کاربران دیگر در شبکه غیرقابل مشاهده  و   غیر فعال خواهد شد . ما این روش تنظیمات  را به هنگام استفاده شما از شبکه های بی سیم  توصیه می کنیم .
 
شبکه  خانه و یا دفتر (Home or office network) : در این روش تنظیمات منابع کامپیوتر ، شامل فایل های به اشتراک گذاشته شده  ، نرم افزارهای تحت شبکه مثل برنامه های حسابداری چند کاربره و سایر دستگاهها مثل پرینتر و ...  که از دستگاه شما به  اشتراک  گذاشته شده اند برای سایر کاربران شبکه قابل مشاهده و در دسترس خواهند بود.
ما توصیه می کنیم از این روش  تنظیمات در هنگام دسترسی به یک شبکه امن محلی مثل شرکت خود یا مدرسه یا فروشگاه که به سایر کاربران و کامپیوتر ها اعتماد دارید استفاده نمائید ، اگر شما در شبکه محلی فقط مصرف کننده منابع اشتراکی میباشید و از سیستم خود فایل یا منابعی را به اشتراک نمی گذارید ، توصیه میشود از این روش استفاده ننمائید .