پرینت

ریجیستر آنتی ویروس مدارس ورژن 9

راهنمای نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود 32

 

1-      برای دریافت لایسنس ابتدا CD نرم افزار را در درایو CD Rom قرار داده منتظر اجرای اتوران شوید سپس بعد از اجرا شدن اتوران گزینه Product Activation را کلیک نمائید .

 

 

 

2-      در این مرحله سریال فعال سازی را که در اختیار دارید مطابق شکل زیر وارد نمائید ، دقت فرمائید سریال از 20 کارکتر  تشکیل شده است (علامت جدا کننده - بصورت اتوماتیک بعد از هر 4 کارکتر اضافه خواهد شد) سپس گزینه Submit را کلیک نمائید.

3-      دراین مرحله اطلاعات درخواست شده که شامل نام ، نام خانوادگی ، ایمیل ، شماره موبایل ، ناحیه و نام مدرسه میباشد را بدقت و صحیح وارد نمائید (پر کردن کلیه فیلد های این فرم اجباری میباشد) سپس گزینه Register را کلیک نمائید و چند ثانیه منتظر بمانید تا در مرحله بعدی لایسنس صادر شده و در اختیار شما قرار گیرد . باید توجه داشته باشید که در این مرحله اطلاعات مالک اصلی لایسنس ریجستر می شود ، لذا در ارسال اطلاعات مالک لایسنس دقت لازم را به عمل آورید. لطفا" در فیلد ایمیل و موبایل ، اطلاعات واقعی خود را وارد نمائید تا یک نسخه از لایسنس برای شما ایمیل و sms شود .

4-      در این مرحله  Activation Key  با اعتبار یکساله و برنامه  Activeate Tools License  با اعتبار یک روزه  در اختیار شما قرار می گیرد(اگر در همان روز صدور لایسنس موفق به استفاده از Activeate tools license  نشدید ، برای دریافت   Username و Password  جدید Activate Tools License با شرکت زرین پاد تماس بگیرید ) .

      لطفا" قبل از بستن پنجره فرم ثبت نام ، اطلاعات لایسنس را در جای دیگری ثبت کنید . توصیه میشود لایسنس را کپی کرده و در یک فایل متنی در کامپیوتر خود ذخیره نمائید ، همچنین جهت دقت در ورود  Activation Key  برای ریجستر کردن آنتی ویروس تاکیدا" توصیه میشود از طریق Copy کردن  Activation Key  و Paste  کردن در فیلدهای مربوط ، فعال سازی آنتی ویروس را به پایان برسانید. آنتی ویروس به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشد در وارد کردن  Activation Key  دقت لازم را به عمل آورید . برای اتمام فعال سازی آنتی ویروس کامپیوتر ، سریال دریافتی را کپی کرده و در صفحه فعال سازی که در پایان آخرین مرحله نصب ظاهر گشته بود وارد نمائید و گزینه Activate را کلیک نمائید . از اطلاعات لایسنس خود مراقبت نمائید و آن را در اختیار دیگران قرار ندهید ، لایسنس صادر شده فقط برای استفاده در 1 کامپیوتر مجاز میباشد ، در صورت تخلف لایسنس ابطال خواهد شد و آنتی ویروس فاقد اعتبار خواهد گردید. سپس روی گزینه Download Activate Tools کلیک نمائید .

5-      در این مرحله برای فعال سازی آنتی ویروس با استفاده از Activation Key در محیط اینترانت   نیاز به دانلود ابزار Activate Eset Products   دارید ، برای دانلود روی  آیکون دانلود کلیک نمائید .

 دانلود ابزار Activate Eset Products

6-      در این مرحله بعد از دانلود ابزار Activate Eset Products آن را اجرا نمائید و سپس روی گزینه Run کلیک نمائید .

7-      در این مرحله روی گزینه Connect… کلیک نمائید .

8-      در این مرحله Username و Password (مربوط به Activate Tools License که در مرحله 4 دریافت نموده اید) را وارد کنید سپس گزینه Connect را کلیک نمائید و منتظر شوید برنامه متصل شود .

دقت فرمائید  Username و Password  اتصال به Activate Tools License   یک روز اعتبار دارد ، اگر امروز موفق به ریجستر آنتی ویروس خود نشدید برای دریافت   Username و Password  جدید Activate Tools License با شرکت زرین پاد تماس بگیرید . 

9-      در ایم مرحله شما  در اتصال به شبکه جدید دو حالت حفاظتی   پیش رو دارید و  بسته به نیاز حفاظتی خود می توانید یکی از دو حالت را انتخاب نمائید :

شبکه های عمومی (Public network) : اشتراک گذاری منابع  ، فایل ها و پوشه بر روی سیستم شما  با کاربران دیگر در شبکه غیرقابل مشاهده  و   غیر فعال شده است . ما این روش تنظیمات  را به هنگام استفاده شما از شبکه های بی سیم  توصیه می کنیم.

شبکه  خانه و یا دفتر (Home or office network) :در این روش تنظیمات  ،  منابع کامپیوتر شامل فایل های به اشتراک گذاشته شده  و سایر دستگاههای مثل پرینتر و اسکنر و ...  که به  اشتراک  گذاشته شده اند برای سایر کاربران شبکه قابل مشاهده و در دسترس خواهند بود.

ما توصیه می کنیم از این روش  تنظیمات در هنگام دسترسی به یک شبکه امن محلی مثل شرکت خود یا مدرسه یا فروشگاه که به سایر کاربران و کامپیوتر ها اعتماد دارید استفاده نمائید ، اگر شما در شبکه محلی فقط مصرف کننده منابع اشتراکی میباشید و از سیستم خود فایل یا منابعی را به اشتراک نمی گذارید ، توصیه میشود از این روش استفاده ننمائید .

10-  برنامه اصلی آنتی ویروس را با  دوبار کلیک بر روی آیکون آنتی ویروس در بخش Windows notification (در گوشه پائین سمت راست دسکتاپ ویندوز) و یا از مسیر Start → All Programs → ESET → ESET Smart Securityباز کنید .

11-  بعد از باز شدن  برنامه در پنجره اصلی آنتی ویروس  در منو سمت چپ بر روی گزینه(1)  Help and support کلیک  کرده و سپس  در پنجره جدید در گوشه سمت راست پائین(2)  Change License  را کلیک کنید .

12-  در این مرحله لایسنس فعال سازی (Activation Key) مربوط به آنتی ویروس را که در مرحله 4 دریافت نموده بودید را  از طریق تایپ کردن و یا کپی و پست (copy/paste)  در فیلد لایسنس وارد نمائید و بر روی گزینه Activate  کلیک کنید .

13-  در مرحله آخر بر روی گزینه Done کلیک نمائید تا مرحله فعال سازی به پایان برسد.